4216101025
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
| Dimens. | 10 |
| MK | 5 |
| A | 106,0 mm |
| B | 58 mm |
| D | 30 mm |
| G | 44,399 mm |
| K | 34 mm |
| Toleranta max. la concentricitate | 0,01 mm |
| Pentru piese cu greutate maxima | 1600 kg |
| Numar max. de turatii | 4300 min-1 |
| Cod produs | 4216101025 |
1 496,68 lei
1 441,02 lei
1 929,08 lei