4216101020
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
| Dimens. | 8 |
| MK | 4 |
| A | 75,5 mm |
| B | 42 mm |
| D | 20 mm |
| G | 31,267 mm |
| K | 25 mm |
| Toleranta max. la concentricitate | 0,005 mm |
| Pentru piese cu greutate maxima | 800 kg |
| Numar max. de turatii | 6300 min-1 |
| Cod produs | 4216101020 |
1 496,68 lei
1 441,02 lei
2 769,93 lei