4216101015
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
| Dimens. | 4 |
| MK | 3 |
| A | 62,0 mm |
| B | 34 mm |
| D | 15 mm |
| G | 23,825 mm |
| K | 18 mm |
| Toleranta max. la concentricitate | 0,005 mm |
| Pentru piese cu greutate maxima | 400 kg |
| Numar max. de turatii | 7000 min-1 |
| Cod produs | 4216101015 |
1 496,68 lei
1 929,08 lei
2 769,93 lei