4216101010
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
Varf rotativ Nr. 600
| Dimens. | 2 |
| MK | 2 |
| A | 62,0 mm |
| B | 32 mm |
| D | 15 mm |
| G | 17,780 mm |
| K | 18 mm |
| Toleranta max. la concentricitate | 0,005 mm |
| Pentru piese cu greutate maxima | 200 kg |
| Numar max. de turatii | 7000 min-1 |
| Cod produs | 4216101010 |
1 441,02 lei
1 929,08 lei
2 769,93 lei