4216102152
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
| Dimens. | 110 |
| MK | 5 |
| A | 85 mm |
| B | 88,5 mm |
| D | 40 mm |
| G | 44,399 mm |
| E | 6,0 mm |
| Toleranta max. la concentricitate | 0,01 mm |
| Pentru piese cu greutate maxima | 650 kg |
| Cod produs | 4216102152 |
4 286,69 lei
4 880,31 lei
5 506,90 lei
6 446,64 lei