4216102149
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
| Dimens. | 108 |
| MK | 4 |
| A | 67 mm |
| B | 68,5 mm |
| D | 32 mm |
| G | 31,267 mm |
| E | 5,0 mm |
| Toleranta max. la concentricitate | 0,01 mm |
| Pentru piese cu greutate maxima | 250 kg |
| Cod produs | 4216102149 |
4 286,69 lei
4 880,31 lei
5 506,90 lei
8 524,05 lei