4216102140
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
| Dimens. | 102 |
| MK | 2 |
| A | 45 mm |
| B | 43,0 mm |
| D | 20 mm |
| G | 17,780 mm |
| E | 4,0 mm |
| Toleranta max. la concentricitate | 0,01 mm |
| Pentru piese cu greutate maxima | 40 kg |
| Cod produs | 4216102140 |
4 880,31 lei
5 506,90 lei
6 446,64 lei
8 524,05 lei