4216102143
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
| Dimens. | 104 |
| MK | 3 |
| A | 48 mm |
| B | 48,5 mm |
| D | 22 mm |
| G | 23,825 mm |
| E | 4,5 mm |
| Toleranta max. la concentricitate | 0,01 mm |
| Pentru piese cu greutate maxima | 130 kg |
| Cod produs | 4216102143 |
4 286,69 lei
5 506,90 lei
6 446,64 lei
8 524,05 lei