4216001065
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
Universal de strung cu trei bacuri, din otel
| Dimens.Ø | 315 mm |
| AlezajØ | 103 mm |
| Numar max. de turatii | 2300 min-1 |
| Moment de rotatie | 180 N·m |
| Forta totala de strangere | 69 kN |
| gaura de centrare B | 260 mm |
| Inaltime D | 95,0 mm |
| Inaltime bacuri J | 46,0 mm |
| Adancime de centrare C | 5 mm |
| Cod produs | 4216001065 |
4 163,55 lei
5 020,84 lei
5 975,35 lei
7 834,38 lei
11 669,08 lei