4216001062
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
Universal de strung cu trei bacuri, din otel
| Dimens.Ø | 250 mm |
| AlezajØ | 76 mm |
| Numar max. de turatii | 3000 min-1 |
| Moment de rotatie | 150 N·m |
| Forta totala de strangere | 63 kN |
| gaura de centrare B | 200 mm |
| Inaltime D | 82,0 mm |
| Inaltime bacuri J | 40,0 mm |
| Adancime de centrare C | 5 mm |
| Cod produs | 4216001062 |
4 163,55 lei
5 020,84 lei
5 975,35 lei
7 834,38 lei
17 369,55 lei