4216001053
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
Universal de strung cu trei bacuri, din otel
| Dimens.Ø | 125 mm |
| AlezajØ | 32 mm |
| Numar max. de turatii | 5500 min-1 |
| Moment de rotatie | 80 N·m |
| Forta totala de strangere | 31 kN |
| gaura de centrare B | 95 mm |
| Inaltime D | 56,0 mm |
| Inaltime bacuri J | 22,5 mm |
| Adancime de centrare C | 4 mm |
| Cod produs | 4216001053 |
4 163,55 lei
5 975,35 lei
7 834,38 lei
11 669,08 lei
17 369,55 lei