4216001050
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
Universal de strung cu trei bacuri, din otel
| Dimens.Ø | 100 mm |
| AlezajØ | 20 mm |
| Numar max. de turatii | 6300 min-1 |
| Moment de rotatie | 60 N·m |
| Forta totala de strangere | 27 kN |
| gaura de centrare B | 70 mm |
| Inaltime D | 50,0 mm |
| Inaltime bacuri J | 18,0 mm |
| Adancime de centrare C | 3 mm |
| Cod produs | 4216001050 |
5 020,84 lei
5 975,35 lei
7 834,38 lei
11 669,08 lei
17 369,55 lei