4214404521
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
| DIN | 376 C |
| Filet | M14 |
| Pas | 2,0 mm |
| Lungime totala | 110 mm |
| Ø coada | 11,0 mm |
| Patrat coada | 9,0 mm |
| Ø gaura | 12,0 mm |
| Fonta | 8–20 |
| Emulsie | recomandat |
| Ulei | recomandat |
| Aer | potrivit limitat |
| Cod produs | 4214404521 |
88,68 lei
88,68 lei
92,15 lei
92,15 lei
117,79 lei
141,30 lei
187,18 lei
316,35 lei