4214404503
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
| DIN | 371 C |
| Filet | M4 |
| Pas | 0,7 mm |
| Lungime totala | 63 mm |
| Ø coada | 4,5 mm |
| Patrat coada | 3,4 mm |
| Ø gaura | 3,3 mm |
| Fonta | 8–20 |
| Emulsie | recomandat |
| Ulei | recomandat |
| Aer | potrivit limitat |
| Cod produs | 4214404503 |
88,68 lei
92,15 lei
92,15 lei
117,79 lei
141,30 lei
187,18 lei
331,17 lei
316,35 lei