4214404512
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
| DIN | 371 C |
| Filet | M8 |
| Pas | 1,25 mm |
| Lungime totala | 90 mm |
| Ø coada | 8,0 mm |
| Patrat coada | 6,2 mm |
| Ø gaura | 6,8 mm |
| Fonta | 8–20 |
| Emulsie | recomandat |
| Ulei | recomandat |
| Aer | potrivit limitat |
| Cod produs | 4214404512 |
88,68 lei
88,68 lei
92,15 lei
92,15 lei
141,30 lei
187,18 lei
331,17 lei
316,35 lei