4210507310
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
| Ø h | 14,50 mm |
| Lungime totala | 169 mm |
| Parte activa | 114 mm |
| Otel <850 N | 16 |
| Otel <1000 N | 30 |
| Fonta | 30 |
| Cupru, alama, bronz | 50 |
| Emulsie | recomandat |
| Ulei | recomandat |
| Aer | potrivit limitat |
| Cod produs | 4210507310 |
2,24 lei
2,59 lei
2,59 lei
2,59 lei
2,59 lei
2,59 lei
2,98 lei
2,98 lei
2,98 lei
2,98 lei
2,98 lei
3,49 lei
3,49 lei
3,49 lei
3,49 lei
3,49 lei
4,18 lei
4,18 lei
4,18 lei
4,18 lei
4,18 lei
4,78 lei
4,78 lei
4,78 lei
4,78 lei
4,78 lei
5,17 lei
5,17 lei
5,17 lei
5,17 lei