4210507181
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
| Ø h | 6,70 mm |
| Lungime totala | 101 mm |
| Parte activa | 63 mm |
| Otel <850 N | 16 |
| Otel <1000 N | 30 |
| Fonta | 30 |
| Cupru, alama, bronz | 50 |
| Emulsie | recomandat |
| Ulei | recomandat |
| Aer | potrivit limitat |
| Cod produs | 4210507181 |
2,24 lei
2,59 lei
2,59 lei
2,59 lei
2,59 lei
2,59 lei
2,98 lei
2,98 lei
2,98 lei
2,98 lei
2,98 lei
3,49 lei
3,49 lei
3,49 lei
3,49 lei
3,49 lei
4,18 lei
4,18 lei
4,18 lei
4,18 lei
4,18 lei
4,78 lei
4,78 lei
4,78 lei
4,78 lei
5,17 lei
5,17 lei
5,17 lei
5,17 lei
5,17 lei