4210507184
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
| Ø h | 6,80 mm |
| Lungime totala | 109 mm |
| Parte activa | 69 mm |
| Otel <850 N | 16 |
| Otel <1000 N | 30 |
| Fonta | 30 |
| Cupru, alama, bronz | 50 |
| Emulsie | recomandat |
| Ulei | recomandat |
| Aer | potrivit limitat |
| Cod produs | 4210507184 |
2,24 lei
2,59 lei
2,59 lei
2,59 lei
2,59 lei
2,59 lei
2,98 lei
2,98 lei
2,98 lei
2,98 lei
2,98 lei
3,49 lei
3,49 lei
3,49 lei
3,49 lei
3,49 lei
4,18 lei
4,18 lei
4,18 lei
4,18 lei
4,18 lei
4,78 lei
4,78 lei
4,78 lei
4,78 lei
5,17 lei
5,17 lei
5,17 lei
5,17 lei
5,17 lei