4210507292
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
| Ø h | 11,50 mm |
| Lungime totala | 142 mm |
| Parte activa | 94 mm |
| Otel <850 N | 16 |
| Otel <1000 N | 30 |
| Fonta | 30 |
| Cupru, alama, bronz | 50 |
| Emulsie | recomandat |
| Ulei | recomandat |
| Aer | potrivit limitat |
| Cod produs | 4210507292 |
2,24 lei
2,59 lei
2,59 lei
2,59 lei
2,59 lei
2,59 lei
2,98 lei
2,98 lei
2,98 lei
2,98 lei
2,98 lei
3,49 lei
3,49 lei
3,49 lei
3,49 lei
3,49 lei
4,18 lei
4,18 lei
4,18 lei
4,18 lei
4,18 lei
4,78 lei
4,78 lei
4,78 lei
4,78 lei
4,78 lei
5,17 lei
5,17 lei
5,17 lei
5,17 lei