4210507229
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
| Ø h | 8,30 mm |
| Lungime totala | 117 mm |
| Parte activa | 75 mm |
| Otel <850 N | 16 |
| Otel <1000 N | 30 |
| Fonta | 30 |
| Cupru, alama, bronz | 50 |
| Emulsie | recomandat |
| Ulei | recomandat |
| Aer | potrivit limitat |
| Cod produs | 4210507229 |
2,24 lei
2,59 lei
2,59 lei
2,59 lei
2,59 lei
2,59 lei
2,98 lei
2,98 lei
2,98 lei
2,98 lei
2,98 lei
3,49 lei
3,49 lei
3,49 lei
3,49 lei
3,49 lei
4,18 lei
4,18 lei
4,18 lei
4,18 lei
4,18 lei
4,78 lei
4,78 lei
4,78 lei
4,78 lei
4,78 lei
5,17 lei
5,17 lei
5,17 lei
5,17 lei