4212002019
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
| Domeniu de gaurire | 24–40 mm |
| Dimensiune | 4 |
| Lungime totala | 89 mm |
| Lungime coada | 30 mm |
| Ø coada | 10 mm |
| Otel <850 N | recomandat |
| Otel <1000 N | potrivit limitat |
| Al, nemetale, aliaje nemetale | recomandat |
| Emulsie | recomandat |
| Ulei | recomandat |
| Cod produs | 4212002019 |
64,94 lei
107,32 lei
187,09 lei
641,03 lei
1 089,98 lei
254,59 lei