4212002013
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
| Domeniu de gaurire | 4–20 mm |
| Dimensiune | 2 |
| Lungime totala | 71 mm |
| Lungime coada | 22 mm |
| Ø coada | 8 mm |
| Otel <850 N | recomandat |
| Otel <1000 N | potrivit limitat |
| Al, nemetale, aliaje nemetale | recomandat |
| Emulsie | recomandat |
| Ulei | recomandat |
| Cod produs | 4212002013 |
64,94 lei
187,09 lei
351,47 lei
641,03 lei
1 089,98 lei
254,59 lei