4212002010
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
| Domeniu de gaurire | 3–14 mm |
| Dimensiune | 1 |
| Lungime totala | 58 mm |
| Lungime coada | 20 mm |
| Ø coada | 6 mm |
| Otel <850 N | recomandat |
| Otel <1000 N | potrivit limitat |
| Al, nemetale, aliaje nemetale | recomandat |
| Emulsie | recomandat |
| Ulei | recomandat |
| Cod produs | 4212002010 |
107,32 lei
187,09 lei
351,47 lei
641,03 lei
1 089,98 lei
254,59 lei