4216102235
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
| Dimensiune | 175 |
| MK | 5 |
| A | 146,5 mm |
| B | 250 mm |
| D | 75 mm |
| G | 44,399 mm |
| E | 130 mm |
| Toleranta max. la concentricitate | 0,010 mm |
| Pentru piese cu greutate maxima | 2000 kg |
| Cod produs | 4216102235 |
2 704,00 lei
2 819,37 lei
2 967,71 lei
3 544,86 lei
3 726,17 lei
4 451,64 lei
7 435,83 lei
8 919,77 lei