4216102229
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
| Dimensiune | 174 |
| MK | 4 |
| A | 107,0 mm |
| B | 170 mm |
| D | 50 mm |
| G | 31,267 mm |
| E | 90 mm |
| Toleranta max. la concentricitate | 0,010 mm |
| Pentru piese cu greutate maxima | 1200 kg |
| Cod produs | 4216102229 |
2 704,00 lei
2 819,37 lei
2 967,71 lei
3 544,86 lei
3 726,17 lei
4 451,64 lei
8 919,77 lei
17 823,00 lei