4214404387
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
| DIN | 376 C |
| Filet | M24 |
| Pas | 3,0 mm |
| Lungime totala | 160 mm |
| Ø coada | 18,0 mm |
| Patrat coada | 14,5 mm |
| Ø gaura | 21,0 mm |
| INOX | 5–8 |
| Ti, aliaje Ti, oteluri speciale | 4–6 |
| Emulsie | recomandat |
| Ulei | recomandat |
| Aer | potrivit limitat |
| Cod produs | 4214404387 |
76,72 lei
76,72 lei
79,04 lei
79,04 lei
101,98 lei
122,99 lei
176,58 lei
331,77 lei
535,23 lei