4214404369
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
| DIN | 371 C |
| Filet | M6 |
| Pas | 1,0 mm |
| Lungime totala | 80 mm |
| Ø coada | 6,0 mm |
| Patrat coada | 4,9 mm |
| Ø gaura | 5,0 mm |
| INOX | 5–8 |
| Ti, aliaje Ti, oteluri speciale | 4–6 |
| Emulsie | recomandat |
| Ulei | recomandat |
| Aer | potrivit limitat |
| Cod produs | 4214404369 |
76,72 lei
76,72 lei
79,04 lei
101,98 lei
122,99 lei
176,58 lei
331,77 lei
535,23 lei
725,33 lei