4214404958
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
| Filet | G7/8 inch |
| Lungime totala | 150 mm |
| Ø coada | 22,0 mm |
| Patrat coada | 18,0 mm |
| Ø gaura | 28,30 mm |
| Otel <850 N | 10–20 |
| Otel <1000 N | 8–12 |
| Emulsie | recomandat |
| Ulei | recomandat |
| Aer | potrivit limitat |
| Cod produs | 4214404958 |
179,35 lei
284,67 lei
323,74 lei
459,28 lei
525,83 lei
832,48 lei
1 296,35 lei