4214404955
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
| Filet | G3/4 inch |
| Lungime totala | 140 mm |
| Ø coada | 20,0 mm |
| Patrat coada | 16,0 mm |
| Ø gaura | 24,50 mm |
| Otel <850 N | 10–20 |
| Otel <1000 N | 8–12 |
| Emulsie | recomandat |
| Ulei | recomandat |
| Aer | potrivit limitat |
| Cod produs | 4214404955 |
179,35 lei
284,67 lei
323,74 lei
459,28 lei
525,83 lei
1 054,11 lei
1 296,35 lei