4212005028
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
| Domeniu de gaurire | 4–31 mm |
| Dimensiune | 7 |
| Lungime totala | 103 mm |
| Lungime coada | 25 mm |
| Ø coada | 9 mm |
| Otel <850 N | recomandat |
| Otel <1000 N | recomandat |
| Otel <1400 N | potrivit limitat |
| INOX | recomandat |
| Fonta | potrivit limitat |
| Al, nemetale, aliaje nemetale | potrivit limitat |
| Ulei | potrivit limitat |
| fara racire | recomandat |
| Cod produs | 4212005028 |
156,06 lei
227,80 lei
445,47 lei