4212005013
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
| Domeniu de gaurire | 4–20 mm |
| Dimensiune | 2 |
| Lungime totala | 71 mm |
| Lungime coada | 22 mm |
| Ø coada | 8 mm |
| Otel <850 N | recomandat |
| Otel <1000 N | recomandat |
| Otel <1400 N | potrivit limitat |
| INOX | recomandat |
| Fonta | potrivit limitat |
| Al, nemetale, aliaje nemetale | potrivit limitat |
| Ulei | potrivit limitat |
| fara racire | recomandat |
| Cod produs | 4212005013 |
156,06 lei
445,47 lei
538,71 lei