4216103010
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
| Dimens. | 101 |
| MK | 1 |
| a | 60,5 mm |
| b | 36 mm |
| d | 15 mm |
| g | 12,065 mm |
| k | 17,0 mm |
| Toleranta max. la concentricitate | 0,005 mm |
| Pentru piese cu greutate maxima | 100 kg |
| Numar max. de turatii | 7000 min-1 |
| Cod produs | 4216103010 |
994,71 lei
1 185,89 lei
1 457,77 lei
2 242,51 lei