4211003196
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
| Ø h | 7,20 mm |
| Lungime totala | 74 mm |
| Parte activa | 34 mm |
| Otel <850 N | 22 |
| Otel <1000 N | 30 |
| Fonta | 30 |
| Emulsie | recomandat |
| Ulei | recomandat |
| Aer | potrivit limitat |
| Cod produs | 4211003196 |
13,47 lei
16,09 lei
16,79 lei
15,21 lei
15,56 lei
14,69 lei
15,56 lei
18,01 lei
21,33 lei
18,14 lei
18,01 lei
21,68 lei
18,01 lei
18,01 lei
21,68 lei
18,36 lei
20,46 lei
23,78 lei
25,18 lei
23,26 lei
20,29 lei
23,96 lei
26,93 lei
22,73 lei
30,78 lei
22,73 lei
32,18 lei
32,53 lei
31,83 lei
30,08 lei