4211307028
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
| Ø h | 13,00 mm |
| Lungime totala | 182 mm |
| Parte activa | 101 mm |
| MK | 1 |
| Otel <850 N | 15 |
| Otel <1000 N | 40 |
| Otel <1400 N | 16 |
| Otel <42 HRC | 4 |
| INOX | 18 |
| Ti, aliaje Ti, oteluri speciale | 10 |
| Fonta | 35 |
| Al, nemetale, aliaje nemetale | 90 |
| Cupru, alama, bronz | 40 |
| Emulsie | recomandat |
| Ulei | recomandat |
| Aer | potrivit limitat |
| Cod produs | 4211307028 |
488,96 lei
437,51 lei
488,96 lei
503,84 lei
510,96 lei
533,28 lei
555,28 lei
555,28 lei
533,28 lei
570,64 lei
615,27 lei
615,27 lei
733,83 lei
639,35 lei
730,77 lei
791,45 lei
1 002,62 lei
878,94 lei
1 122,64 lei
1 032,35 lei
1 100,27 lei
1 190,39 lei
1 258,30 lei
1 190,39 lei
1 536,87 lei
1 344,33 lei
1 569,66 lei
1 536,87 lei
1 656,09 lei
1 685,58 lei