4211006133
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
| Ø h | 5,10 mm |
| Lungime totala | 62 mm |
| Parte activa | 26 mm |
| Otel <850 N | 18 |
| Otel <1000 N | 40 |
| Otel <1400 N | 15 |
| INOX | 18 |
| Fonta | 45 |
| Al, nemetale, aliaje nemetale | 70 |
| Cupru, alama, bronz | 32 |
| Emulsie | recomandat |
| Ulei | recomandat |
| Aer | potrivit limitat |
| Cod produs | 4211006133 |
51,86 lei
44,05 lei
51,01 lei
54,84 lei
51,01 lei
51,86 lei
54,84 lei
57,83 lei
58,82 lei
48,88 lei
58,82 lei
60,67 lei
64,65 lei
55,70 lei
65,64 lei
70,62 lei
67,49 lei
70,62 lei
59,68 lei
69,62 lei
69,62 lei
73,46 lei
73,46 lei
69,62 lei
77,44 lei
79,28 lei
85,25 lei
84,26 lei
78,43 lei
94,91 lei