4214404659
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
| DIN | 371 B |
| Filet | M6 |
| Pas | 1,0 mm |
| Lungime totala | 80 mm |
| Ø coada | 6,0 mm |
| Patrat coada | 4,9 mm |
| Ø gaura | 5,0 mm |
| Otel <850 N | 10–15 |
| Otel <1000 N | 8–10 |
| INOX | 5–8 |
| Emulsie | recomandat |
| Ulei | recomandat |
| Aer | potrivit limitat |
| Cod produs | 4214404659 |
134,17 lei
134,17 lei
126,27 lei
169,26 lei
196,82 lei
297,07 lei
407,33 lei
407,33 lei
602,42 lei