4214404472
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
| DIN | 371 C |
| Filet | M8 |
| Pas | 1,25 mm |
| Lungime totala | 90 mm |
| Ø coada | 8,0 mm |
| Patrat coada | 6,2 mm |
| Ø gaura | 6,8 mm |
| Otel <1000 N | 8–12 |
| Otel <1400 N | 6–8 |
| Otel <42 HRC | 4–6 |
| Emulsie | recomandat |
| Ulei | recomandat |
| Aer | potrivit limitat |
| Cod produs | 4214404472 |
116,82 lei
116,82 lei
157,11 lei
157,11 lei
203,18 lei
269,88 lei
424,10 lei
424,10 lei