4214404612
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
| DIN | 371 C |
| Filet | M3,5 |
| Pas | 0,6 mm |
| Lungime totala | 56 mm |
| Ø coada | 4,0 mm |
| Patrat coada | 3,0 mm |
| Ø gaura | 2,9 mm |
| Otel <850 N | 10–20 |
| Otel <1000 N | 8–12 |
| INOX | 5–12 |
| Emulsie | recomandat |
| Ulei | recomandat |
| Aer | potrivit limitat |
| Cod produs | 4214404612 |
190,79 lei
213,52 lei
190,79 lei
101,60 lei
101,60 lei
112,62 lei
112,62 lei
159,13 lei
186,41 lei
226,29 lei
484,57 lei