4214404887
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
Tarozi de masina pentru gaura infundata, Blank
| Filet | M20 x 1,5 |
| Lungime totala | 125 mm |
| Ø coada | 16,0 mm |
| Patrat coada | 12,0 mm |
| Ø gaura | 18,5 mm |
| Otel <850 N | 10–15 |
| Otel <1000 N | 8–10 |
| Al, nemetale, aliaje nemetale | 10–30 |
| Emulsie | recomandat |
| Ulei | recomandat |
| Aer | potrivit limitat |
| Cod produs | 4214404887 |
110,85 lei
113,24 lei
165,26 lei
145,32 lei
179,24 lei
147,42 lei
264,06 lei
183,62 lei
191,31 lei
227,86 lei
244,47 lei
203,73 lei
287,84 lei
287,84 lei
251,64 lei
320,19 lei
277,70 lei
375,80 lei
431,59 lei
522,69 lei
601,56 lei
882,76 lei
900,77 lei