4210508304
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
| Ø h | 13,50 mm |
| Lungime totala | 160 mm |
| Parte activa | 108 mm |
| Otel <850 N | 16 |
| Otel <1000 N | 30 |
| Fonta | 30 |
| Cupru, alama, bronz | 50 |
| Emulsie | recomandat |
| Ulei | recomandat |
| Aer | potrivit limitat |
| Cod produs | 4210508304 |
9,05 lei
10,08 lei
9,56 lei
7,86 lei
10,08 lei
9,05 lei
10,08 lei
10,08 lei
9,22 lei
10,08 lei
10,25 lei
10,25 lei
10,76 lei
10,08 lei
10,93 lei
10,93 lei
10,93 lei
13,32 lei
12,81 lei
13,66 lei
14,35 lei
14,52 lei
14,52 lei
12,81 lei
15,54 lei
15,54 lei
15,54 lei
16,74 lei
15,54 lei
17,42 lei