4210508082
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
| Ø h | 3,40 mm |
| Lungime totala | 70 mm |
| Parte activa | 39 mm |
| Otel <850 N | 16 |
| Otel <1000 N | 30 |
| Fonta | 30 |
| Cupru, alama, bronz | 50 |
| Emulsie | recomandat |
| Ulei | recomandat |
| Aer | potrivit limitat |
| Cod produs | 4210508082 |
10,08 lei
9,56 lei
7,86 lei
10,08 lei
9,05 lei
10,08 lei
10,08 lei
9,22 lei
10,08 lei
10,25 lei
10,25 lei
10,76 lei
10,08 lei
10,93 lei
10,93 lei
10,93 lei
13,32 lei
12,81 lei
13,66 lei
14,35 lei
14,52 lei
14,52 lei
12,81 lei
15,54 lei
15,54 lei
15,54 lei
16,74 lei
15,54 lei
17,42 lei
17,93 lei