4210508002
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
Burghie cu coada cilindrica – scurt, HSS, Tip N, DIN 338, profil rectificat
| Ø h | 0,20 mm |
| Lungime totala | 19 mm |
| Parte activa | 2,5 mm |
| Otel <850 N | 16 |
| Otel <1000 N | 30 |
| Fonta | 30 |
| Cupru, alama, bronz | 50 |
| Emulsie | recomandat |
| Ulei | recomandat |
| Aer | potrivit limitat |
| Cod produs | 4210508002 |
10,08 lei
9,56 lei
7,86 lei
10,08 lei
9,05 lei
10,08 lei
10,08 lei
9,22 lei
10,08 lei
10,25 lei
10,25 lei
10,76 lei
10,08 lei
10,93 lei
10,93 lei
10,93 lei
13,32 lei
12,81 lei
13,66 lei
14,35 lei
14,52 lei
14,52 lei
12,81 lei
15,54 lei
15,54 lei
15,54 lei
16,74 lei
15,54 lei
17,42 lei
17,93 lei