4210901046
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
| Ø h | 4,50 mm |
| Lungime totala | 126 mm |
| Parte activa | 82 mm |
| Otel <850 N | 12 |
| Otel <1000 N | 26 |
| Fonta | 26 |
| Cupru, alama, bronz | 52 |
| Emulsie | recomandat |
| Ulei | recomandat |
| Aer | potrivit limitat |
| Cod produs | 4210901046 |
24,71 lei
25,07 lei
31,02 lei
26,51 lei
30,30 lei
29,40 lei
32,28 lei
38,05 lei
33,00 lei
41,12 lei
45,45 lei
46,17 lei
47,43 lei
48,51 lei
50,86 lei
55,36 lei
78,81 lei
64,02 lei
77,18 lei
75,92 lei
86,92 lei
91,43 lei
111,09 lei
108,38 lei
152,39 lei
152,39 lei
158,70 lei
177,27 lei
202,16 lei
202,16 lei