4210504091
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
| Ø h | 3,70 mm |
| Lungime totala | 70 mm |
| Parte activa | 39 mm |
| Otel <850 N | 16 |
| Otel <1000 N | 30 |
| Fonta | 30 |
| Cupru, alama, bronz | 50 |
| Emulsie | recomandat |
| Ulei | recomandat |
| Aer | potrivit limitat |
| Cod produs | 4210504091 |
16,42 lei
17,16 lei
13,62 lei
18,84 lei
16,23 lei
18,84 lei
18,84 lei
16,79 lei
19,40 lei
20,15 lei
19,40 lei
20,89 lei
16,42 lei
20,89 lei
21,08 lei
21,27 lei
25,56 lei
23,32 lei
25,93 lei
25,93 lei
25,93 lei
27,24 lei
23,32 lei
28,92 lei
28,92 lei
29,66 lei
31,34 lei
28,36 lei
31,34 lei
32,83 lei