4215431097
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
| Lungime | 650 mm |
| Latime | 50 mm |
| Grosime | 2,5 mm |
| Dinti per tol | 4 |
| Unghi deschidere | ° |
| Ø gaura fixare model mijloc | 13,0 mm |
| Ø gaura fixare model deplasat/Kasto | – mm |
| Otel <850 N | recomandat |
| Otel <1000 N | recomandat |
| Ti, aliaje Ti, oteluri speciale | adevcat |
| Fonta | adevcat |
| Al, nemetale, aliaje nemetale | adevcat |
| Cupru, alama, bronz | adevcat |
| Emulsie | recomandat |
| Cod produs | 4215431097 |
80,17 lei
86,00 lei
86,00 lei
148,17 lei
148,17 lei
148,17 lei
262,51 lei
262,51 lei
249,51 lei
264,35 lei