4210515130
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
| Ø h | 5,00 mm |
| Lungime totala | 86 mm |
| Parte activa | 52 mm |
| Otel <850 N | 35 |
| Otel <1000 N | 20 |
| Otel <1400 N | 8 |
| Otel <42 HRC | 8 |
| INOX | 11 |
| Ti, aliaje Ti, oteluri speciale | 5 |
| Fonta | 23 |
| Al, nemetale, aliaje nemetale | 60 |
| Cupru, alama, bronz | 65 |
| Emulsie | recomandat |
| Ulei | recomandat |
| Aer | potrivit limitat |
| Cod produs | 4210515130 |
22,18 lei
22,18 lei
23,26 lei
23,80 lei
23,80 lei
24,53 lei
24,53 lei
24,71 lei
25,61 lei
27,77 lei
29,76 lei
28,13 lei
28,13 lei
28,13 lei
28,13 lei
27,77 lei
31,38 lei
31,38 lei
31,38 lei
34,44 lei
31,38 lei
34,44 lei
34,44 lei
37,15 lei
37,15 lei
33,18 lei
44,72 lei
44,72 lei
44,72 lei
44,72 lei