4212213013
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
| Ø nominal | 5,0 mm |
| Ø minim | 1,5 mm |
| Lungime totala | 40 mm |
| Ø coada | 4 mm |
| Otel <850 N | recomandat |
| Otel <1000 N | recomandat |
| INOX | potrivit limitat |
| Al, nemetale, aliaje nemetale | recomandat |
| Emulsie | recomandat |
| Cod produs | 4212213013 |
81,52 lei
93,73 lei
93,73 lei
81,52 lei
81,52 lei
96,70 lei
88,62 lei
88,62 lei
88,62 lei
96,70 lei
98,22 lei
98,22 lei
112,09 lei
113,84 lei
128,71 lei
130,72 lei
141,20 lei
179,56 lei
187,73 lei
245,70 lei
249,54 lei
310,40 lei
315,25 lei
315,25 lei
539,39 lei