4210505154
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
| Ø h | 5,80 mm |
| Lungime totala | 93 mm |
| Parte activa | 57 mm |
| Otel <850 N | 18 |
| Otel <1000 N | 33 |
| Fonta | 33 |
| Cupru, alama, bronz | 65 |
| Emulsie | recomandat |
| Ulei | recomandat |
| Aer | potrivit limitat |
| Cod produs | 4210505154 |
44,54 lei
49,95 lei
52,48 lei
51,04 lei
54,10 lei
43,64 lei
54,82 lei
54,82 lei
56,63 lei
65,64 lei
60,95 lei
66,91 lei
67,45 lei
69,97 lei
60,95 lei
74,66 lei
72,32 lei
77,55 lei
81,51 lei
74,12 lei
85,48 lei
88,91 lei
100,63 lei
103,33 lei
89,45 lei
107,12 lei
107,48 lei
108,56 lei
113,07 lei
99,19 lei