4210906064
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
| Ø h | 6,00 mm |
| Lungime totala | 139 mm |
| Parte activa | 91 mm |
| Otel <850 N | 13 |
| Otel <1000 N | 32 |
| Otel <1400 N | 14 |
| Otel <42 HRC | 4 |
| INOX | 12 |
| Ti, aliaje Ti, oteluri speciale | 8 |
| Fonta | 32 |
| Cupru, alama, bronz | 36 |
| Emulsie | recomandat |
| Ulei | recomandat |
| Aer | potrivit limitat |
| Cod produs | 4210906064 |
78,27 lei
82,59 lei
98,82 lei
97,38 lei
108,74 lei
97,38 lei
103,69 lei
115,78 lei
115,06 lei
122,81 lei
122,81 lei
148,24 lei
155,27 lei
144,63 lei
172,94 lei
169,34 lei
204,68 lei
194,04 lei
236,42 lei
204,68 lei
261,13 lei
261,13 lei
366,99 lei
395,30 lei
529,29 lei
529,29 lei
592,95 lei
719,91 lei
719,91 lei
882,21 lei