4210506058
Acest produs nu mai este în stoc
Produs nou
Dată disponibilitate:
| Ø h | 2,60 mm |
| Lungime totala | 57 mm |
| Parte activa | 30 mm |
| Otel <850 N | 15 |
| Otel <1000 N | 40 |
| Otel <1400 N | 16 |
| Otel <42 HRC | 4 |
| INOX | 18 |
| Ti, aliaje Ti, oteluri speciale | 10 |
| Fonta | 35 |
| Al, nemetale, aliaje nemetale | 90 |
| Cupru, alama, bronz | 40 |
| Cod produs | 4210506058 |
53,02 lei
55,54 lei
54,28 lei
54,82 lei
47,61 lei
54,82 lei
56,08 lei
56,08 lei
62,22 lei
66,00 lei
66,72 lei
66,00 lei
62,76 lei
66,72 lei
61,50 lei
70,87 lei
70,87 lei
73,94 lei
78,27 lei
70,33 lei
81,15 lei
81,15 lei
85,48 lei
90,71 lei
73,22 lei
105,14 lei
100,63 lei
111,09 lei
105,68 lei
78,63 lei